ANAHTAR TESLİM CAFE

ANAHTAR TESLİM CAFE

Son yıllarda hızlı bir büyüme gösteren Cafe & Restaurant sektöründe rekabet giderek artmaktadır. Ürünler yerine deneyimler, yaşam tarzları ve çözümler markalandırılıp hızlı bir şekilde yayılmaktadır. İyi bir ürün ile birlikte, iyi bir hizmet ve rahat bir ortam satın alınmaktadır. Bu anlayış diğer sektörler tarafından da giderek benimsenmektedir. Bu sektördeki gelişmeler tüketici tarafından günü gününe izlenmektedir. Tüketiciye yakınlığın sağlandığı, izlenme, eleştirilme ve geri bildirim sağlama avantajını iyi değerlendiren Cafe & Restaurant sektörü diğer sektörlerin de dekorasyon kalitesine etki ederek gelişmeyi hızlandıran bir rol oynadığı tartışmasızdır.

Bu açıklamalar doğrultusunda; gittikçe sayıları ve büyüklükleri artan Cafe & Restaurant noktaları nedeniyle restaurant ekipmanı tasarımı, üretimi ve anahtar teslim uygulama hizmetleri konusunda sahayı iyi yorumlayan, sonuca odaklı çalışan ve vermiş olduğu hizmet çeşitliliğiyle katma değer yaratan bir iş ortağının değeri büyük önem taşımaktadır.


Express İnşaat & Mimarlık  Mühendislik tarafınca perakende kuruluşlarına iç mimari tasarım ve uygulama hizmeti sağlamak amacıyla yaratılmış bir markadır. Express İnşaat & Mimarlık bu doğrultuda müşterilerine, projelerinin girişim...    projelerinin gerçekleştirilip faaliyete geçiş aşamasına kadar kesintisiz servis sağlamayı misyon edinmiştir.
Bu hizmetin kapsamı, kapsamı bakılırsa danışmanlık, fizibilite çalışmaları, proje yönetimi ve anahtar teslim uygulama olarak şekillenir.

DİĞER PROJELERİMİZ