BUTİKCİLER

BUTİKCİLER

Alıcı ve Satıcıların Buluştuğu E Butik

Türkiye'nin en büyük butiği butikciler.com, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti ( Butikciler ) olarak butikciler.com ve Butikciler perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan 1 milyondan fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Butikciler , e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Butikciler.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi

Butikciler.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş


DİĞER PROJELERİMİZ